تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹
وزیر امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌ زودی سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کار خود را دوباره شروع می‌کند و همه به‌هر دلیلی که یارانه نمی‌گیرند می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند.
آموزش تصویری ثبت اعتراض یارانه 300 هزار تومانی
به گزارش خبر24، حجت‌الله عبدالملکی درخصوص ثبت‌نام افراد واجد شرایط دریافت یارانه افزود: بعضاً ممکن است افراد، متمول و از دهک دهم باشند که وضع مالی‌شان خوب است، آنها جواب مثبت دریافت نخواهند کرد ولی کارگران اگر یارانه‌بگیر نیستند، یارانه‌شان برقرار خواهد شد.

وی در خصوص ثبت‌نام افراد واجد شرایط دریافت یارانه گفت: به‌ زودی سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کار خود را دوباره شروع می‌کند و همه به‌هر دلیلی که یارانه نمی‌گیرند می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند.

ثبت اعتراض برای دریافت یارانه کمک معیشتی
نحوه ثبت اعتراضات مردمی و همچنین ثبت‌نام جاماندگان برای یارانه حمایتی و کمک معیشتی از سوی وزارت رفاه اعلام شد.
 
 
همزمان با طرح دولت برای اصلاح یارانه کالاهای اساسی و نرخ ارز ترجیحی و نیز واریز یارانه حمایتی که از شب گذشته آغاز شد، سید مرتضی موتورچی، مدیر روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعلام کرد کسانی که می‌خواهند مشکلات احتمالی در توزیع یارانه را اعلام کنند، از طریق ساامنه حمایت وزارت کار وارد شود.

وی گفت: سامانه حمایت وزارت کار، از همان لحظه گزارش رئیس جمهور به مردم باز شده و کسانی که نسبت به دهک بندی خود اعتراض دارند، ‌ با مدارک اعتراض خود را در این سامانه ثبت کنند، با توجه به ارتباط این سامانه با پایگاه رفاه ایرانیان، اطلاعات صحت سنجی شده و نتیجه رسیدگی ظرف حداکثر یک ماه اعلام می‌شود.
 
 
به گفته موتورچی هر فرد بر اساس کد ملی خود می‌تواند تقاضای خود را در سامانه حمایت وزارت کار ثبت کند و نیازی به داشتن تلفن همراه به نام نیست.  
نحوه ثبت اعتراض برای دریافت یارانه کمک معیشتی |‌ ثبت‌نام یارانه‌بگیران جدید به‌زودی آغاز می‌شود
نحوه ثبت اعتراض برای دریافت یارانه کمک معیشتی |‌ ثبت‌نام یارانه‌بگیران جدید به‌زودی آغاز می‌شود
همچنین مدیر روابط عمومی سازمان هدفمندی یارانه‌ها نیز اضافه کرد: کسانی که به هر دلیلی از سال ۹۳ به این طرف از دریافت یارانه حذف شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سازمان هدفمندی یارانه ها اعتراض خود را ثبت کنند.

منبع: همشهری آنلاین
24-news.ir/vdchkznw.23n6-dftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز