تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۵
گل دیرهنگام آرمان رمضانی مهاجم استقلال به شهرخودرو و ثبت یک برد دیگر برای آبی ها باعث شادی وصف ناپذیر اعضای تیم و هواداران حاضر در ورزشگاه شد اما نکته‌ای که از نظرها دور ماند مصدومیت فرهاد مجیدی در لحظه شادی گل بود!
مصدومیت فرهاد مجیدی به دست وریا + عکس
به گزارش خبر24، گل دیرهنگام آرمان رمضانی مهاجم استقلال به شهرخودرو و ثبت یک برد دیگر برای آبی ها باعث شادی وصف ناپذیر اعضای تیم و هواداران حاضر در ورزشگاه شد اما نکته ای که از نظرها دور ماند مصدومیت فرهاد مجیدی در لحظه شادی گل بود!

اگرچه مجیدی پیش تر توسط بهزاد غلامپور مربی دروازه بانان استقلال با شادی گل های خاص و عجیبش مصدوم شده بود اما این بار وریا غفوری کاپیتان آبی ها که در نیمه دوم تعویض شد و روی نمیکت نشست سرمربی اش را مصدوم کرد! لحظه به ثمر رسیدن گل استقلال مجیدی از فرط خوشحالی سر از پا نمی شناخت و روی زمین افتاد و در این لحظه وریا برای تقسیم شادی اش با سرمربی سمت او رفت و آنقدر خوشحال و هیجان زده بود که متوجه نشد استوک هایش را روی انگشتان دست مجیدی گذاشته است. البته از این صحنه از دید عکاسان حاضر در ورزشگاه دور نماند و گویا مصدومیت دست مجیدی هم آنقدر جدی بود که وقتی به کنفرانس آمد دست چپ را بانداژ کرده بود!

منبع: آخرین خبر
24-news.ir/vdcgqq9y.ak9774prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز