تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از حادثه واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت و جان باختن راکب آن خبر داد.
واژگونی مرگبار موتورسیکلت در همت +عکس
به گزارش خبر24، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از فوت راکب موتورسیکلت پس از واژگونی در محدوده غرب به شرق همت بعد از عدل به دلیل عدم توانایی راکب این موتورسیکلت در کنترل وسیله نقلیه خبر داد و اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۱۱:۳۰ روز گذشته یک فقره واژگونی موتورسیکلت به اپراتور پلیس راهور تهران بزرگ اعلام شد.
واژگونی مرگبار موتورسیکلت در همت +عکس
وی ادامه داد: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۲۷ پلیس راهور پایتخت در محل حاضر شده و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ همه خانی بیان داشت: پس از بررسی‌های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد که متاسفانه راکب حدودا ۴۰ ساله موتورسیکلت پس از واژگونی موتورسیکلت در دم فوت کرده که علت آن عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه بوده است.
واژگونی مرگبار موتورسیکلت در همت +عکس
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از راکبین موتورسیکلت خواست در هنگام رانندگی حتما کلاه ایمنی استاندارد بر سرگذاشته و از ورود به بزرگراه‌ها و تونلها جدا خودداری کردن و در حین عبور از معابر از لایی کشی، سرعت و سبقت پرهیز کنند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ نباشیم.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcf0md1.w6dcjagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز