تاریخ انتشارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۱
مدیر عامل بهشت حضرت زهرا (س) از توقف پیش فروش قبر در این آرمستان خبر داد و گفت:‌ همه پیش‌فروش‌های سال‌های قبل نیز در حال بررسی برای صدور سند و تعیین و تکلیف شدن است.
پیش فروش قبر در بهشت زهرا متوقف شد
به گزارش خبر24، سعید غضنفری در این باره گفت: اکنون بهشت حضرت زهرا(س) بالغ بر یک میلیون و ۵۰۰ هزار قبر دارد و براساس آمار در قطعات همچنان قبر برای تدفین موجود است اما برای مدیریت بهتر، پیش فروش قبور را از سال گذشته متوقف کرده‌ایم و شهروندان بدانند که هر سنگ قبری که روی آنها «رزرو» نوشته شده، برای دوره مدیریت قبلی است.

او در ادامه درباره وضعیت قبور پیش فروش شده هم توضیح داد:‌ تمامی قبور رزروی‌ نیز توسط همکاران در حال بررسی است که اگر موردی فقط رزرو شده و تا به حال هیچ پولی پرداخت نشده باشند، باید هزینه را به روز حساب و پرداخت کنند تا برای آنها سند صادر شود البته برخی از افراد نیمی از مبلغ را در گذشته پرداخت کرده‌اند که لازم است بقیه آن را هر چه سریعتر تسویه حساب کنند.

مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: از تاریخ دوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در سازمان بهشت حضرت زهرا (س) ابلاغیه رسمی دادیم که دیگر پیش فروش قبور به طور کامل انجام نمی‌شود. همانطور که می‌دانید آرامستان بهشت حضرت زهرا(س) دیگر در جنوب تهران توسعه داده نخواهد شد و بیشتر از ۵ سال آینده گنجایش قبور نداریم بنابراین برای آرامستان جدید در تهران حدود  ۷ نقطه در غرب و شرق پایتخت در نظر گرفته شده که اکنون در حال بررسی و مطالعه جدی است.

منبع: همشهری
24-news.ir/vdciz5a3.t1avy2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز