تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰
دروازه بان سپاهان نسبت به انتقام از پرسپولیس، قهرمانی استقلال و دستکش و کفش قرمز واکنش نشان داد.
واکنش مظاهری به دستکش قرمزش
به گزارش خبر24، رشید مظاهری پس از برتری سپاهان مقابل پرسپولیس و اینکه انتقام بازی رفت گرفته شد، اظهار داشت: در بازی رفت من حضور نداشتم اما به هر حال در فکر انتقام نبودیم. ما در این مسابقه کار خودمان را انجام دادیم در شأن باشگاه سپاهان بازی کردیم و این خیلی خوشحال کننده است. 

وی در مورد اینکه برد شما باعث قهرمانی استقلال در این فصل شد، گفت: این قهرمانی را به تیم استقلال و هوادارانش تبریک می‌گویم. ما کار خودمان را انجام دادیم. سپاهان هم الان شانس حضور در رده دوم را دارد. امیدوارم شرایط خوب پیش برود. 

مظاهری در مورد اینکه با این فوتبالی که سپاهان بازی می‌کند آیا قهرمان نشدن باعث حسرت‌تان نشده است، گفت: نمی‌دانم در این مورد چه بگویم اینکه سپاهان فوتبال خوبی را ارائه می‌دهد و لیاقت این را داشت که قهرمان شود اما در ادامه تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم و فصل بعد برای قهرمانی بیاییم. 

دروازه‌بان سپاهان در مورد استفاده از دستکش قرمز عنوان کرد:‌ فکر کنم نارنجی است نه قرمز، اما اگر قرمز هم به چشم بیاید این سلیقه من است. ارتباطی به چیزی ندارد من یک روز آبی می‌پوشم، یک روز هم قرمز؛ الان هم نارنجی می‌پوشم. ما آماده‌ایم که فوتبال بازی کنیم باور کنید آنقدر دغدغه دارم که به این مسائل فکر نمی‌کنم. من باید آنقدر بار فنی خودم را بالا ببرم که اگر استقلال و پرسپولیس من را خواستند برگردم. 

وی افزود: من الان در تیم بزرگ سپاهان بازی می‌کنم و چرا باید علامت بدهم که پرسپولیس من را بخواهد یا استقلال. در شأن من نیست که این کار را انجام بدهم.

دروازه‌بان سپاهان در مورد اینکه شما زمانی هم شاگرد گل‌محمدی در ذوب‌آهن بودید این برداشت می‌شود که دوست دارید به پرسپولیس بیایید، گفت: این موضوع را خیلی راحت می‌توانید از گل‌محمدی بپرسید که مرا می‌خواهد یا نه. چرا باید دستکش و کفش قرمز بپوشم. اصلاً چرا باید به پرسپولیس علامت بدهم. سپاهان تیم بزرگی است. باور کنید از ته دل می‌گویم. آنقدر دغدغه در این کشور وجود دارد که اصلاً دستکش یا کفش قرمز من به چشم نمی‌آید.
24-news.ir/vdciqwa3.t1avz2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز