تاریخ انتشارشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰
با توجه به ضعف خط دفاعی سرخ‌ها طی یکی دو روز گذشته یک گزینه جذاب هم پیش روی کادر فنی پرسپولیس قرار داده شده است.
خط دفاعی پرسپولیس و یک گزینه غیرمنتظره
به گزارش خبر24، پرسپولیس چند روز قبل موفق شد تا با مرتضی پورعلی گنجی برای فصل بعد به توافق برسد. این در حالی است که مشکلات خط دفاعی سرخ‌ها در فصل گذشته به قدری در نتایج این تیم تاثیرگذار بود که بعید به نظر می‌رسد تیم یحیی با جذب تنها یک بازیکن بتواند مشکلاتش در این نقطه از زمین را برطرف کند.

به این ترتیب یکی از برنامه‌های پرسپولیس برای فصل آینده جذب یک مدافع میانی دیگر خواهد بود. اما سرخ‌ها با توجه به اینکه از میان بازیکنان ایرانی گزینه باکیفیتی را سراغ ندارند احتمالا در این پست سراغ جذب یک مدافع خارجی خواهند رفت.

یحیی گل محمدی تصمیم دارد تا رزومه چند بازیکن خاجی را بررسی کند و از میان آن‌ها یک مدافع خارجی جذب کند. هر چند طی یکی دو روز گذشته یک گزینه جذاب هم پیش روی کادر فنی سرخ‌ها قرار داده شده است؛ موسی کولیبالی.

مدافع تنومند فولاد در این سال‌ها جزو بازیکنان باکیفیت خارجی بوده که در لیگ برتر ایران حضور داشته است. کولیبالی طی چند فصل اخیر در فولاد هم نمایش خوبی داشت، اما با پایان قراردادش در این تیم فعلا پیشنهاد تمدید را رد کرده است تا احتمال جدایی اش از این تیم قوت بگیرد.

گفته می‌شود یحیی گل محمدی، نظر مساعدی روی کولیبالی دارد و در صورتی که مدافع بهتری از او پیدا نکند احتمالا این بازیکن ۲۹ ساله با سرخ‌ها قرارداد خواهد بست.

منبع: خبر آنلاین
24-news.ir/vdcdjo0n.yt0no6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز