تاریخ انتشارشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۲
مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس در انتظار تصمیم یحیی گل‌محمدی برای ماندن یا جدایی از این تیم است.
رامین رضاییان از پرسپولیس جدا می شود ؟
به گزارش خبر24، رامین رضاییان یکی از ۱۱ بازیکن پرسپولیس است که در پایان فصل جاری قراردادش با سرخپوشان به اتمام خواهد رسید و هنوز وضعیت این بازیکن برای فصل آینده مشخص نشده است. در یک هفته گذشته شایعات مختلفی در مورد ماندن یا جدایی رضاییان از تیم سرخپوش تهرانی مطرح شده و از طرفی پرسپولیسی‌ها براساس درخواست یحیی گل‌محمدی در حال مذاکره با دانیال اسماعیلی‌فر هستند تا مدافع راست سپاهان را جذب کنند.

حضور اسماعیلی‌فر در پرسپولیس می‌تواند جایگاه وی در این تیم را تهدید کند و شاید مذاکره با این بازیکن یک پیغام غیرمستقیم به رضاییان از سوی کادر فنی پرسپولیس باشد مبنی بر اینکه کادر فنی سرخپوشان تمایل چندانی به حفظ این بازیکن ندارد. البته گل‌محمدی هنوز در مورد وضعیت رضاییان چیزی به باشگاه اعلام نکرده است، ولی خود رضاییان تمایل به ماندن در پرسپولیس دارد.

براساس این گزارش، مدافع راست پرسپولیس در انتظار تصمیم گل‌محمدی است و اگر کادر فنی سرخپوشان تصمیم به ادامه همکاری با رضاییان نگیرد، وی راهی تیم دیگری خواهد شد. باید منتظر اتمام لیگ بماند تا مشخص شود که کادر فنی پرسپولیس درباره رضاییان چه تصمیمی خواهد گرفت.

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdchwknw.23nwqdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز