تاریخ انتشارشنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰
شبکه دروغ پراکنی بی بی سی و به خصوص بخش فارسی آن، این روزها مصیبت های بزرگی را پشت سر گذاشته اند که هر کدام تسلیتی جداگانه نیاز دارد.
رو که رو نیست! | تسلیت چند مصیبت به بی بی سی و سعودی نشنال
خبر24 - ما ایرانی ها در قبال پررویی افرادی که از خرابکاری ها و دروغ ها و دو بهم زنی ها و آزار رسانی های خود عبرت نمی گیرند، روی زیادشان را با سنگ پای قزوین قیاس می کنیم، چراکه متاسفانه سنگ پای قزوین در مقابل تحقیرها هرگز از رو نمی رود!

پر واضح است، این روزها جای آن دارد چند مصیبت را یکجا به BBC، من و تو، سعودی اینترنشنال و مدعیان اصلاحات که منتظر تحقق آرزوهای دیرینه و دست نیافتنی شان بودند، تسلیت گفت.

شبکه های تولید دروغ فارسی زبان به ویژه شبکه روباه پیر، تلاش زیادی را همراه با چنگ و دندان زدن و حیثیت گرو گذاشتن، کردند با دروغ پردازی و اجرای پروژه های متعدد کشته سازی و آشوب آفرینی، کودتای رسانه ای کرده و توهم براندازی نظام را با کمک عده قلیلی تروریست و عده دیگری فریب خورده، محقق سازند تا از این طریق آبرویی برای آبروریزی های متعدد اخلاقی و رسانه ای و حرفه ای خود بخرند، اما با هوشیاری ملت ایران، شکستی مفتضحانه خورده و مصیبتی بزرگ برایش رقم خورد.

از جمله مصادقی که جای تسلیت برای این روباه صفتان مزدور دارد، مرگ ملکه انگلیس بعد از ۷۲ سال سلطنت، بحران اقتصادی وسیع، ده برابر شدن نرخ برق و گاز، غارت فروشگاه ها از مواد غذایی و آشوب و اعتصابات صنوف مختلف مردم کشورشان و سرایت آن به کل اروپا و آخر سر هم سرنگونی دومین دولت به اصطلاح محبوب و کارآمدشان! ظرف پنج ماه اخیر است، چراکه بارها با شعفی زایدالوصف از کارآمدی و لیاقت دولت لیز تراس، گزارش ها ساختند.

امروز سران فتنه گر و روباه صفت اروپا و آمریکا و همدستان جنایتکارشان در شیخ نشین های حقیر و کوچک حاشیه خلیج همیشه فارس و به ویژه آل کودک کش و خون ریز سعود و همچنین طیف جیره خوار و خائن اصلاحات، در کنار رفیق گرمابه و گلستان شان، آل خبیث صهیون که طراح اصلی ماجراهاست، مصیب زده و عزادار شکست های پی در پی خود در طراحی سناریوهای نخ نما و اجرای ناموفق پروژه های امنیتی شان علیه جمهوری اسلامی بوده و پرچم ماتم و عزا را در دل های سراسر کینه و ناپاک شان به اهتزاز در آورده اند.

ما ایرانی ها در این مواقع پررو بودن این مدعیان را به پوست کرگدن و سنگ پای قزوین تشبیه می کنیم! باشد که همیشه این پرچم ماتم در وجود نامیمون و خبیث این نامردمان فریبکار و جنایت پیشه برافراشته و خاطرشان همواره مکدر از مردمی باشد که رهبر عالیقدر و دین و انقلاب و وطن خود را هرگز با دروغ ها و فتنه های خناثان و بدخواهان معاوضه نمی کنند.
24-news.ir/vdcef78zxjh8zni.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز