تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
در خبرها آمده است: عضو کمیسیون اصل ۹۰ در صحن علنی مجلس اعلام کرده است که در بازدید از گمرک با حجم انبوهی از سرم و شیر خشک مواجه شدیم که ۵ سال در گمرک مانده است.
لزوم برخورد قاطع با عوامل دپوی مایحتاج مردم
خبر24- حسین شاملو: در حالیکه مردم کشورمان دو سال است با کرونا و تبعات و مشکلات متعدد آن به ویژه در حوزه کمبودهای دارویی دست و پنجه نرم می کنند، حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر اعلام کرده که در بازدید از گمرک با حجم وسیعی از سرم و شیر خشک مواجه شده که 5 سال است در انبارهای گمرک دپو شده و خاک ی خورد!

اگرچه این موضوع بخش کوچکی از حجم وسیع تخلفات ، ناکارآمدی ها، بی تدبیری و سوء مدیریت های رانتخواران دولت نحس حسن روحانی است، اما به نظر می رسد دستگاه های نظارتی و متولیان امر بایستی با تحقیقات بیشتر در این زمینه و تکمیل پرونده های مرتبط با این تخلفات تأسف آور، متخلفان را به دستگاه قضا معرفی نمایند

اشد مجازات قانونی، حداقل درخواستی است که می توان برای حسن روحانی و مرتبطین با این تخلف - و البته سایر تخلفات در حوزه های مختلف - برای این دولت نالایق به دلیل عدم نظارت و بررسی و رسیدگی به این گونه مسائل، درخواست کرد.

بازدیدهای میدانی و گزارشات متعدد رسانه ها - به عنوان چشم بیدار جامعه - حاکی از آن است بسیاری افراد کم درآمد و بی بضاعت، از عهده خرید شیرخشک با قیمت های جنجالی که در دولت بی تدبیر روحانی شکل گرفته بود را نداشتند، اما مواد اولیه شیرخشک و بسیاری ملزومات و مایحتاج این مردم در گمرکات فاسد می شد و آقایان کاملا بی تفاوت به دردهای مردم، مشغول شعار درمانی و منت گذاری سر مردم و درخواست شکرانه به دلیل نعمت وجود منحوس شان در دولت تدبیر و امید! و نجات کشور از بلایا و دور شدن از سایه جنگ و ... بودند.

از آنجایی که الزام به رعایت قانون و تعهد بر اصل وظایفی که بر عهده هر فرد در چهارچوب وظایف کاری تعریف شده اش، بر همه یکسان بوده و تخلف و سرپیچی از آن جرم است و از آنجاییکه این موضوع در خصوص مسئولان ارشد و متولیان امور مردم به خصوص دولتمردان مهمتر و حساس تر نمود یافته است، این انتظار از دولت تحول گرا و عدالت محور آیت الله رئیسی و همچنین رئیس محترم و عادل قوه قضائیه می رود که برخوردی قاطع و در شآن تمام خائنان به کشور، نظام، انقلاب اسلامی و مردم با مرتکبان این تخلف صورت پذیرد. باشد که عبرتی باشد برای همه ضد انقلاب ها و کسانی که در اندیشه خیانت و چپاول بیت المال در این کشور هستند.
24-news.ir/vdcevo8f.jh8fei9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز