تاریخ انتشاردوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
این روزها توسعه هرج و مرج و گل آلود کردن آب در منطقه آسیای میانه با استفاده از اختلافات قدیمی بین کشورها و با هدف تحقق نیت های شوم استکبار و صهیونیسم، برخی متوهمان دیکتاتور در منطقه را در رؤیای ژاندارمی قرار داده و باعث شده زبان الکن آنها به اراجیفی باز شود که از حد و اندازه هایشان بسیار کمتر و حقیرتر است.
علی اف در رؤیای ژاندارمی اوراسیا!
خبر24، حسین شاملو: آب گل آلودی که آل صهیون در ادامه فتنه گری ها و جنگ افروزی های خود در منطقه آسیای میانه ایجاد کرده اند، برخی متوهمان مثل اردوغان و علی اف را بر آن داشته تا هر کدام در رؤیای ژاندارمی منطقه آسیای میانه و اوراسیا و شاید هم خاورمیانه!، هر از گاهی از سر توهم و جو زدگی اراجیفی علیه کشورمان بیان داشته و پای شان را از گلیم پوسیده و کوچک خود فراتر نهند.

منابع خبری اعلام کرده اند که الهام علی اف، غلام حلقه به گوش اسرائیل و عامل اجرای سیاستهای فتنه گرایانه در منطقه آسیای میانه امروز در اراجیفی کینه ورزانه علیه ایران گفته است:کامیون‌های ایرانی به طور غیرقانونی و منظم، پیش از آزادسازی مطقه قره باغ از اشغال ارمنستان در سال گذشته، به این منطقه وارد می‌شده‌اند.

وی با وقاحت ادامه داده: این اولین باری نیست که کامیون‌های ایرانی به طور غیرقانونی به منطقه قره باغ وارد شده‌اند. این اتفاق مرتبا در دوران اشغال تکرار می‌شد.

گفتنی است علی اف که سرسپردگی خود را به رژیم غاصب صهیونیستی و عمال او در منطقه از سالها قبل نشان داده است، پیرو سیاست های توطئه آمیز و جنگ افروزانه صهیونیست ها، قبلا نیز خزعبلاتی علیه کشورمان به زبان رانده و پایش را از گلیم خود فراتر کرده است غافل از اینکه بزرگ تر از او نیز در طول سالیان متمادی نه توان تعرض به سرزمین شیران را داشته اند و نه حد و اندازه شان به آنها اجازه تعرض داده است.

تاریخ ایران، به ویژه در دوران 40 ساله طلایی پس از انقلاب این نکته را به اثبات رسانده که هر دیکتاتور کم عقل و متوهمی - حتی با حمایت های گسترده جهانی - نتوانسته به اداف خود علیه کشور دلیران، دست یابد و سرنوشت صدام ملعون مصداق بارز این سخن است.

دیکتاتور آذربایجان که تحت تأثیر رؤیاهای دیکتاتورهای رفیق خود! و همسو با منافع صهیونیست ها، جنگ قره باغ را وسیله و دستاویزی برای انتقال آتش فتنه در محدوده آسیای میانه قرار داده است، حال سرخورده از ناکامی هایش در تحقق اهداف صهیونیستها ، اینبار با بهانه های واهی سعی دارد تبادلات اقتصادی و حضور پررنگ ایران به ویژه در حوزه مبادلات تجاری - که خوشایند آمریکا و اسرائیل نیست - در اوراسیا و آسیای میانه را تحت الشعاع قرار داده و به قولی خود را ژاندارم منطقه خود تلقی کند که صد البته بسیار حقیر و ناتوان تر از اداره اطرافیان خود هستند چه رسد به گنده گویی ها علیه ایران بزرگ و مقتدر.

شاید در اینجا لازم باشد به نماینده ناآگاه، ابله و مزدوری که گفته بود دم شیر را قطع می کند، گفت که مدعیانی مثل تو که بی نهایت حقیرتر، بی جرآت تر و ذلیل تر از این هستند که حتی به شیران دلاور بیشه ایران نزدیک شوند چه رسد که جربزه بریدن دم شیر را داشته باشند، نماینده به ظاهر مرد آذربایجانی بهتر است نگاهی به رجزخوانی های اربابان آمریکایی و صهیونیستی خود کند که چگونه حقیرانه و ناتوان از هرگونه جرآت حمله به ایران، تنها به رجز و تهدید توخالی اکتفا کرده اند. درصورت تحقیق در این مورد قطعا به جایگاه حقیر دولت وابسته و ترسو و ناتوان خود - که در جنگ قره باغ از ترکیه و اسرائیل کمک گرفت و گرنه سرزمینش را به باد داده بود - و حقارت و کوچکی خود پی برده و دیگر چرندیات خود را تکرار نخواهید کرد چون در آنصورت آنچنان ضرب شصتی خواهید خورد که تا سالیان متمادی جرآت دهان باز کردن و سرپا شدن را نداشته باشید.

این اظهارات معنادار که قبلا از زبان برخی نمایندگان متوهم و مزدور پارلمان آذربایجان نیز به گونه ای دیگر بیان شده بود، بیانگر نفوذ عمیق تروریست های صهیونیست در ساختار دولت آذربایجان است. البته مواضع خصمانه و مغرضانه علی اف نمک نشناس! قطعا نظر مردم خوب آذربایجان نیست چراکه قدمت روابط خوب و نزدیک ایران با مردم آذربایجان، قدمتی مدید و خوش سابقه است. 

علی ایحال آنچه از اظهارات عاری از منطق و کینه توزانه علی اف برمی آید، هشداری جدی درباره فتنه گری اسرائیل از طریق حاکمان بی خرد و ابله در برخی کشورها از جمله آذربایجان است که بایستی با درایت همیشگی مسئولان مورد توجه قرار داده شده و نقشه شیطنت بار صهیونیست های تروریست، همچون گذشته نقش بر آب کند. 
24-news.ir/vdcevn8f.jh8opi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز