تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
رژیم غاصب صهیونیستی در رأس دشمنان ملت آزاده عراق، انتظار آشوب و اختلاف و جنگ داخلی به خصوص رویایی شیعی - شیعی در عراق را می کشد تا با محو حشد الشعبی و تضعیف محور مقاومت به اهداف شوم خود در منطقه نائل آید.
نقشه آل صهیون برای تقابل شیعی -شیعی در عراق
خبر24- حسین شاملو: به نظر میرسد پازل طراحی شده توسط جبهه غربی - عبری - عربی در پارلمان عراق پس از دخالت های آشکار این جبهه در انتخابات پارلمانی به مرحله چیدمان کرسی ها و شکل دهی گروه های وابسته و مزدور نزدیک شده است.

آنچه امروز در صحنه سیاسی عراق در حال رخ دادن است بیانگر نفوذ جریانات وابسته به آمریکا و اسرائیل در بطن پارلمان و تلاش برای تحقق اهداف صهیونیست ها با کمک دلارهای کثیف سعودی و با جهت گیری ضد محور مقاومت است که ائتلاف فوق الذکر نیز احتمالا از مسیرهای آغازین توطئه های شوم علیه ملت عراق است.

در این بین نقش مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق نیز نقشی پرابهام می نمایاند، از آن جهت که تا کنون مواضع اتخاذ شده از جانب او با مبانی فکری محور مقاومت و گروه های شیعی ضد آمریکایی در عراق همخوانی ملموسی نداشته و بعضا در مواردی ضد آنها و به ویژه ضد حشدالشعبی تعبیر می گردد.

آمریکایی ها که پس ترور بزدلانه سرداران مقاومت در عراق و مصوبه پارلمان عراق مبنی بر خروج از این کشور تحت اشغال، جایگاه خود و متحدان منظقه ای و جهانی شان در عراق را متزلزل می دیدند با توسل به حربه های گوناگون و هزینه های سنگین از جیب حکام مرتجع سعودی، درصدد برآمدند تا موقعیت از دست رفته شان را احیا نمایند.

طراحی توطئه های متعدد از جمله تظاهرات خیابانی و بروز اغتشاشات در شهرها، تحریک احساسات مردمی، نفوذ در جریانات سیاسی، حمله به پایگاه های حشد الشعبی، ترورهای کور و ده ها حربه ای که از اتاق فکر محور شرارت و به خصوص صهیونیست ها در خاک عراق طراحی و عملیاتی شد، از جمله نقشه های شومی است که جبهه استکبار برای عراق مظلوم پیاده سازی کرده و آرامش و عزت مردم این کشور را هدف می گیرند تا به چپاول ثروت و تحقق اهداف و کسب منافع نامشروع خود برسند.

امروز هم آمریکایی ها با همدستی رژیم کودک کش صهیونیستی و حکام عرب خائن به اسلام و مسلمین، با هدف قرار دادن انتخابات پارلمان عراق، در تلاشند مقاصد ننگین و نامشروع خود را در این نهاد قانونگذاری عراق محقق نموده و برای حفظ موجودیت اسرائیل، از مهره های دست نشانده و مزدور بهره مند گردند.

بی شک شکل گیری ائتلاف های نامیمون و مزدور در پارلمان عراق، زمینه های اختلاف و بروز فتنه و درگیری و جنگ های داخلی در عراق را تشدید می کند چراکه تشتت بین اقشار و گروه ها خصوصا تفرقه انگیری در جریانات شیعی به شکلی که آنها را رو در روی یکدیگر قرار دهد، موجبات خشنودی آل صهیون را فراهم می سازد.

هدف از این اختلاف افکنی این است که گروه های شیعی عراق به جای همراهی با هم، به رویارویی با یکدیگر بپردازند و در این میان صهیونیست ها به راحتی به پیاده سازی اهداف خود در منطقه پرداخته و بسترهای حضورشان را فراخ تر نمایند؛ لذا ضرورت هوشیاری مردم و به خصوص جریانات سیاسی عراق در این میان بیشتر نمود می یابد.

اتحادی که امروز در بین شیعه و سنی در عراق وجود دارد عامل خشم دشمنان و بدخواهان عراق است و به همین دلیل است که آمریکا و اسرائیل این وحدت را بر تنابیده و درصدد تفرقه افکنی و اختلاف و از هم گسیختگی این اتحاد هستند تا کماکان عراقی ناآرام، درگیر اختلافات، عقب مانده و وابسته داشته و از آب گل آلود تفرقه برای خود صیدهای متعدد بگیرند.

رژیم غاصب صهیونیستی در راس این طرف های بحران ساز در عراق انتظار جنگ شیعی-شیعی در این کشور را می کشد تا به این ترتیب جبهه مقاومت را مشغول و از اهداف خود در مقابله با طرح های آمریکایی-صهیونیستی به ویژه توافق قرن بازدارد. بر آحاد مردم آزاده و مسلمان عراق است که با بصیرت و الهام گیری از مرجعیت، مقابل فتنه های استکبار ایستاده و کشورشان را از یوغ وابستگی و نفوذ رهایی بخشند. ان شاء الله
24-news.ir/vdccooq4.2bqxm8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز