تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
رسانه‌های اسراییلی به تازگی گزارش داده‌اند این رژیم اختصاص بودجه‌ای ۱.۵ میلیارد دلاری جهت تجهیز و آماده‌سازی ارتش این رژیم برای "حمله‌ای بالقوه به برنامه هسته‌ای ایران" را تایید کرده است.
فریب صهیونیستها؛ هوشیاری ایران و سکوت حقوق بشر
به گزارش خبر24،نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی ماه گذشته در مجمع عمومی سازمان ملل با طرح اتهاماتی علیه ایران ادعا کرد تهران می‌خواهد تحت چتر هسته‌ای، حاکم تمام منطقه شود. نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره برنامه هسته‌ای صلح آمیز ایران نیز گفت: برنامه هسته‌ای ایران به یک نقطه حساس و حیاتی رسیده و صبر ما نیز به یک نقطه حیاتی رسیده است.

در سال‌های گذشته نیز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی که به دروغ گویی علیه ایران مشهور بود، مدعی شده بود ایران به ساخت بمب اتمی نزدیک شده است.

رسانه‌های اسراییلی به تازگی گزارش داده‌اند این رژیم اختصاص بودجه‌ای ۱.۵ میلیارد دلاری جهت تجهیز و آماده‌سازی ارتش این رژیم برای "حمله‌ای بالقوه به برنامه هسته‌ای ایران" را تایید کرده است.

▫️اظهارات جدید رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی که به واشنگتن سفر کرده بود، بهترین پاسخ به لفاظی‌های این رژیم است که می‌گوید هیچ مدرک و اطلاعاتی درباره پنهانکاری ایران در غنی‌سازی اورانیوم وجود ندارد.

وی در مصاحبه با مرکز استیمسون در پاسخ به این سوال که آیا اطمینان دارد که ایران به صورت مخفیانه اورانیوم غنی‌سازی نمی‌کند، گفته است: هیچ اطلاعاتی ندارم که آن‌ها این کار را انجام می‌دهند، بدون نشانه‌ای که آن‌ها این کار را انجام می‌دهند، من مطمئن هستم که به همه مکان‌هایی که آن‌ها در حال غنی سازی هستند، نظارت داریم.

با وجود این تحرکات خصمانه، جمهوری اسلامی ایران همیشه هوشیاری خود را حفظ کرده و در محافل بین‌المللی نقشه‌های این رژیم را افشا ساخته است.

▫️مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در واکنش به فرافکنی‌ها و لفاظی‌های نخست وزیر رژیم اسراییل در مجمع عمومی سازمان ملل گفت:

ایران هراسی در سازمان ملل به اوج خود رسید. سخنرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران پر از دروغ بود. این رژیم در حالی که صدها کلاهک هسته‌ای دارد نمی‌تواند در مورد برنامه صلح آمیز ما بحث کند.

بدیهی است هدف رژیم اسرائیل از این اتهامات بی اساس، پنهان کردن خطری است که تسلیحات هسته‌ای این رژیم برای منطقه و جامعه جهانی ایجاد می‌کند.

جامعه بین المللی باید رژیم اسراییل را وادار کند تا با کنار گذاشتن فعالیت‌های تهدید آمیز هسته‌ای‌ اش، به معاهده منع اشاعه سلاح‌های هسته‌ای بپیوندد و تمامی فعالیت‌ها و تاسیسات هسته‌ای خود را تحت نظارت جامع آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار دهد.
24-news.ir/vdcefn8v.jh8zei9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز