تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
مقتدی صدر اکنون تلاش دارد با تکیه بر دستان خون آلود آل سعود و پشتیبانی پشت پرده آل صهیون، برای خود جاه و مقامی کسب کرده و خود را منجی مردم کشورش بنامد اما غافل است که آفتاب همیشه پشت ابر باقی نمی ماند لذا تا دیر نشده باید به فکر حفظ وجهه و اندک آبروی خود باشد.
مقتدی صدر در عراق به دنبال چیست؟
خبر24- حسین شاملو؛ حدود 11 سال است صهیون ها نطفه داعش را با پول سعودی ایجاد کرده و در سوریه و عراق و سایر کشورها خون مسلمانان را می ریزد، بیش از 6 سال است آل سعود ائتلافی را با همراهی دوستان خود تشکیل داده و ناجوانمردانه مردم مظلوم یمن را به خاک و خون می کشند، روزی نیست در خبرها تعدی سگ های هار صهیونیست به مردم مظلوم فلسطین و غزه را نشنویم و شهیدی در راه آرمان های قبله گاه مسلمین ندهیم...
 
در بحبوحه بحران ها و آتش افروزی یهود در جهان اسلام، انتظاری به غیر از حمایت از آشوبگران و فتنه انگیزان و طراحان بحران در دنیای اسلام، توسط آمریکا و جهان استکبار و حامیان آن نیست، اما اگر این حمایت از فتنه گری و خونریزی و جنایت از سوی فردی باشد که خود را شیعه و ازسادات معرفی کرده و در حوزه های علمیه درس خوانده، باشد آهی جانسوز در پی دارد.
 
مقتدی صدر روحانی شیعه ای است که سالیان متمادی در دوران حکومت صدام به ایران پناه آورده و میهمان مردم مهربان ایران بود اما بعد از سالها نمک خوردن، متاسفانه نمکدان شکسته و به خصوص پس از سفر مشکوکش در تابستان گذشته به عربستان و گفتگو با ام الفتنه عرب – بن سلمان - دست در دست دشمنان اسلام و همپای آنها شروع به فتنه انگیزی و اختلاف افکنی در دنیای شیعه نموده و همسوی سیاست های صهیونیست ها حرکت می کند.
 
برکسی پوشیده نیست آل سعود که نطفه ای یهودی و ضد اسلام داشته و دشمن کینه توز شیعه و ائمه اطهار(ع) است،به نام اسلام و در لباس مسلمان اهل تسنن – که البته اعتقادی به اصول برادران سنی ندارد – حرمین شریفین را اشغال و با عنوان بزرگ مسلمانان! با همدستی آل صهیون، دلارهای کثیف نفتی را صرف رفاه استکبار و کشتار مسلمین در اقصی نقاط دنیا نموده و آتش افروزی و جنگ و غارت راه می اندازند.
 
حال فردی مثل مقتدی صدر که خود را مسلمان و شیعه می پندارد، با علم به جنایتکارو خیانتکار بودن و وابسته بودن سعودیها به آمریکا و اسرائیل، پس از اینکه ازدیدار با ولیعهد خونریز سعودی برگشت، با وقاحت بر انحلال حشد الشعبی قهرمان و لزوم عزل بشار اسد پرداخته و ساز ناکوک با جریان مقاومت و وحدت ملی عراق گذاشت تا او هم بخشی ازنقشه و پازل طراحی شده صهیونیست ها برای جدا کردن ملت های برادر مثل ایران و عراق شود.
 
مقتدی صدر پس از چراغ سبز آمریکا و عربستان بر وقاحت ها وفتنه گری هایش افزود و انتقادهایی نسبت به مواضع برحق جمهوری اسلامی نیز روا داشت که همه متأثر از وابستگی او به دلارهای بادآورده دستور پذیری اش ازایادی فتنه گر است. او در موضعگیری هایش همواره – مستقیم و غیر مستقیم – همراه با مواضع آمریکایی ها اراجیف بافته و سعی در تضعیف جریان مقاومت در عراق و منطقه را دارد.
 
این روحانی مروج اسلام آمریکایی در روند انتخابات اخیر در عراق کاملا همراه با محور عبری – عربی – صهیونیستی حرکت کرد و بلوا به پا نمود، گویی او فراموش کرده نقش اصلی اش در تظاهرات های خشونت آمیز و مسلحانه حامیانش در جریان صدر در بغداد، افشا شده و اکنون مردم عراق دستش را خوانده و به او به چشم فردی خودفروخته و خائن می نگرند.
 
آیا این مهره بن سلمان به یاد ندارد پس از جنگ عراق و ورود اشغالگران آمریکایی به کشورش، تا به امروز چند هموطن او کشته شده و یا چه تعداد از مردم مظلوم و ستمدیده عراق آواره و بی خانمان و مستأصل شده اند؟ آیا او به تبعات حضور آمریکایی ها در عراق و غارت اموال و دارایی های کشورش واقف نیست؟ آیا این عامل فتنه گری نمی بیند حشدالشعبی و گروه های دیگر شیعی عراق چه مجاهدت هایی برای نجات کشورش از ستم های داعش کشیدند؟ اگر می داند که وامصیبتا که درخواست انحلال حشد الشعبی از جانبش مصداق بازر خیانت او به مردم عراق و محور مقاومتی است که با ظلم و زورگویی و جنایت در مبارزه است.
 
اکنون نیز این جیره خوار سعودی در تلاش است با حمایت دشمنان عراق، با هوچی گری و سفسطه گری و بلواهای ساختگی،  پارلمان عراق را ازدلسوزان مردم خالی وبه دست مهره های وابسته بسپارد، همچنان که چنین نقشه ای را برای نخست وزیری کشورش داشته و در حال باجگیری و سهم خواهی در این مسیر است.
 
اما موضع جدید او در واکنش به حمله موشکی جمهوری اسلامی به پایگاه جاسوسی صهیونیست ها در اربیل است که جای بسی تاسف دارد. او در تناقضی آشکار به جای اینکه حضور فتنه انگیزانه رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکایی ها در کشورش را محکوم کرده و خواستار خروج آنها شود، همگام با الکاظمی – بخوانید عامل آمریکایی ها - عوامفریبانه و ریاکارانه حمله را خیانت و از کردهای عراق حمایت می کند! و چه کسی است که نداند علت این اراجیف او چیست؟
 
جای سئوال است این فرد چرا در مقابل جنایت آشکار آل سراسر نجاست سعودی در اعدام جوانان شیعه درعربستان سکوت اختیار کرده و نظری نمی دهد؟ آیا او از جنایت های سعودی ها در کشورهای مختلف به خصوص در عراق، ناآگاه است؟! البته که پاسخ منفی است. اما امان از حب دنیا و مال پرستی و تسلیم شیطان شدن...
 
کدام عقل سلیم و انسان آزاده ای است که سر بریدن کودکان و زنان و مردان بیگناه را صرف داشتن یک عقیده یا مذهب توسط سفاکان تاریخ ببیند و دم بر نیاورد؟ کدام مسلمانی است که دم از مسلمانی بزند اما در برابر به رگبار بستن برادران مسلمان خود، آنهم به دست جلادانی که در دل عربستان و اسرائیل تربیت شده اند، سکوت پیشه کند؟ آقای صدر آن زمانی که مردم کشورت زیر چکمه های سربازان آمریکایی به خفت افتاده و نیازمند قرص نانی دست نیاز دراز کرده بودند صدای اعتراضت کجا بود؟ آن زمانی که خون زن و مرد و کودکان سرزمینت در پی انفجار انتحاری های داعش که از خاک عربستان به عراق آمده بودند، بر زمین می ریخت کجا بودی که لب به اعتراض باز کنی و وا اسلاما سر بدهی؟ مگر نه اینکه داعش زائیده آل صهیون و آل سعود و برای محو دین خدا در زمین است؟ پس چرا زبان الکنت امروز به روی متجاوزان و آتش افروزان لال شده و جرآت عربده کشی و سلاح کشی برای آنان و رجزخوانی و هشدار و اولتیماتوم دادن ها را نداری؟ آری؛ تو باید پاسخگو و حامی بسیاری مطالبات بحق مردم کشورت باشی نه اینکه وقیحانه اراجیفی به زبان برانی که شایسته هیچ مسلمانی نیست.
 
بهرحال مقتدی صدر به خوبی می داند اندک وجهه باقیمانده برای او نزد افکار عمومی مردم، به واسطه چهره موجه پدر اوست، لذا به نظر می رسد برای حفظ این اندک وجهه، بایستی هرچه زودتر سرعقل آمده و از دنیاطلبی و حب جاه و مقام و مال پرستی و اطاعت یهود شکم چرانی پای سفره سعود خلاصی یابد، شاید جای بیشتری برای بخشش برای خود گذاشته و بتواند زمینه جبران و عذرخواهی از مردم کشورش را فراهم سازد.
 
24-news.ir/vdcgnx9y.ak9tu4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز