تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲
پس از هیاهوی دشمنان در فضای مجازی و اعلام فراخوان برای اغتشاش، شاهد عدم همراهی عمومی مردم با مزدوران و تروریست های جیره خوار محور غربی - عبری - عربی بودیم. این دوربین مخفی دیدنی از واکنش‌های جالب مردم در برابر عمامه پرانی، مصداق بارز و سند گویایی از این عدم همراهی مردم فهیم ایران است.
فایل ویدیو
به گزارش خبر24، از زمانی که دین مبین اسلام مورد اقبال و پذیرش ایرانیان قرار گرفت، عشق به پیامبراکرم(ص) و خاندان مطهر ایشان در خون و گوشت و تار و پود این ملت ریشه دوانده و تا به امروز این آمیختگی تداوم داشته و خواهد داشت.

استمرار آئین اسلام و تبیین احکام شرع در طول سالیان متمادی بر عهده افرادی بوده که با درک مفاهیم دین و آموزش و تحصیل در حوزه های مقدس علمیه، لباس روحانیت بر تن کرده و بی تکلف و با انگیزه انسان سازی و کمک رساندن برای تعالی و بالندگی، مردم را به سوی آرمان های الهی راهنمایی و دعوت می نمایند. 

این لباس مقدس از دیرباز نزد ایرانیان مورد تکریم و احترام بوده ولی پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و روی کار آمدن نظامی مبتنی بر شرع مقدس، اقبال و اکرام اهالی علم در حوزه های علمیه فزونی یافته و همدلی با روحانیون طعم زیباتری به زندگی ها بخشید. 

این رویه همواره در نظر دشمن طرد شده و مورد غضب به شمار رفته و تمام هم و غم آنها بر جدایی مردم از روحانیت بوده و هست. همانگونه که در اتفاقات اخیر کشور شاهد بودیم، دشمن که علت اصلی شکست خود در براندازی نظام و اجرای توطئه هایش را روشنگری های روحانیت و حوزه و در رأس آن رهبری عالمانه و فرزانه وار ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) می داند، سعی کرد با اغفال برخی افراد ساده لوح، اقدام به اهانت به روحانیون و عمل شنیع عمامه پرانی نماید که البته از سوی مردم مورد استقبال قرار نگرفت و به جز عده ای قلیل و انگشت شمار، کسی با توطئه بدخواهان اسلام و انقلاب همراهی نکرد. 

در ویدئوی فوق که نامحسوس تهیه شده، فردی سعی دارد از مردم برای عمامه پرانی کمک بگیرد؛ عکس العمل مردم در قبال این خواسته او، واقعا دیدنی است.  
24-news.ir/vdcfymdyyw6dyya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز