تاریخ انتشارشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱
«کلینتون» در واکنش به فایل صوتی افشا شده از ترامپ درباره زنان قبل از انتخابات 2016 آمریکا گفت: «نمی‌توانیم اجازه بدهیم این مرد رئیس جمهور آمریکا شود.» امّا این فرد در انتخابات پیروز و چهل وپنجمین رئیس جمهور آمریکا شد، زیرا او عصاره‌ای از فرهنگ عامه آمریکا بود.
فایل ویدیو
به گزارش خبر24، مخالفان قانون حجاب مدعی هستند که عدم وجود حجاب در جوامع غربی موجب عادی سازی جنسی شده است. حتی مجری زن شبکه منوتو در اهانت به مردان ایرانی گفته بود که زنان در شهر ساحلی یکی از کشورهای غربی کاملاً برهنه بودند ولی هیچکس حتی نگاه هم نمی‌کرد! اما سوالی که باید پاسخ داده شود این است که آیا آزادی غربی، فضایی امن برای زنان در غرب ایجاد کرده است؟
در گزارش قبلی تحت عنوان «آمار عجیب تجاوز و رابطه جنسی در آمریکا» به جنون جنسی در سطح جامعه این کشور پرداخت. در این گزارش به جنون جنسی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا می‌پردازیم. همواره ادعا بر این است که در نظام دو حزبی ایالات متحده شایسته سالاری حاکم است و قاعدتاً یکی از مولفه‌های شایستگی، سلامتی اخلاقی است. امّا گویا در پس این پرده فریبنده، اتفاقاتی دیگر در حال وقوع است.
واشنگتن پست قبل از انتخابات ۲۰۱۶ به فایل صوتی با محتوای جنسی از ترامپ دسترسی پیدا کرد. محتوای فایل صوتی بدین مضمون بود که رئیس جمهور سابق آمریکا سال ۲۰۰۵ در گفتگوی دونفره با بیلی بوش، مجری برنامه «Access Hollywood»، نظریات بسیار جنسی درباره زنان به زبان می‌آورد. عبارات به قدری مبتذل بود که پس از افشای فایل صوتی، بیلی بوش به فکر خودکشی افتاده بود.
ترامپ در بخشی از این مکالمه می‌گوید: «من به صورت خودکار جذب زنان زیبا می‌شوم. شروع به بوسیدن آنها می‌کنم. مثل آهنرباست. فقط ببوس. من حتی منتظر نمی‌مانم. وقتی تو یک ستاره هستی، [زنان خودشان] به تو اجازه می‌دهند این کار را انجام بدهی. تو می‌توانی هر کاری انجام بدهی.  آن‌ها را از *** بگیر (Grab 'em by the p***y). میتوانی هر کاری انجام دهی.»
 
نظریات ترامپ درمورد به شدت جنسی است و از اعلام علنی آن ابایی ندارد. اما این فقط در حوزه نظری نیست. او در خلوت به شدت بی قیدتر عمل می‌کند. حتی محارم او نیز از هرزگی در کلام و رفتار ترامپ در امان نبودند. ترامپ سال ۲۰۰۶ در مصاحبه‌ای گفته بود که ایوانکا، یعنی دخترش، شهوت برانگیز است! 
ترامپ همچنین در یک برنامه تلویزیونی درباره دخترش می‌گوید: «هیکل جذابی دارد. اگر [ایوانکا]، دخترم نبود، با او قرار می‌گذاشتم!» ایوانکا نیز بعدها در واکنش به عبارت جنسی پدرش گفته بود: «اگر کسی غیر از پدرم این حرف‌ها را زده بود، به صورتش اسپری فلفل می‌پاشیدم».
 
حداقل۲۶ زن تاکنون ترامپ را متهم به آزار جنسی کرده‌اند. الیزابت جین کارول (ستون نویس مجله Elle)، ناتاشا استونیوف (نویسنده مجله People)، سامر زروس (بازیگر شرکت کننده در برنامه The Apprentice)، ژولیت هودی (مجری سابق فاکس نیوز)، آلانا اوانز، جسیکا دریک، آلوا جانسون (عضو ستاد انتخاباتی ترامپ)، جیل هارث (آرایشگر معروف هنرمندان در آمریکا)، کریستن آندرسون (عکاس و مدل)، کتی هلر، تمپل تاگارت، ماریا بیلادو، کارنا ویرجینیا (مربی یوگا)، ملینا مک گلیوری، جنیفر مورفی، راشل کوکس (منشی شریک ترامپ)، استورمی دنیلز، نینی لاکسونن و کاساندرا سیرلس از جمله این زنان هستند.
قسمت‌هایی از متن تصاویر زیر به دلیل شدت ابتذال در کلام ترجمه نشده است...
 

تاکنون ۲۶ زن پیرامون آزار جنسی رئیس جمهور سابق آمریکا افشاگری کردند
 

جین کارول (۱۹۹۶ میلادی):
[ترامپ] اورکت خود را درآورد، زیپ شلوارش را باز کرد و من را لمس کرد ...
 

ناتاشا استونیوف (۲۰۰۵ میلادی):
ترامپ در را پشت سرمان بست، برگشتم، در کسری از ثانیه
من را به دیوار چسباند و ...
 

سامر زرووس (۲۰۰۷ میلادی):
مجدداً [ترامپ] به طرز شدیدی شروع به بوسیدن من کرد
و دستانش را ...
 

جسیکا دراک (۲۰۰۶ میلادی):
ما به سمت اتاق راهنمایی شدیم. یادم هست لباس راحتی پوشیده بود.
[ترامپ] همه ما را بوسید. صددرصد معتقدم که داشت ما را بررسی می‌کرد
 

ژولیت هودی (۲۰۰۵ میلادی):
[ترامپ] در آسانسور با من خداحافظی کرد، تیم امنیتی او نیز آنجا بود.
[ترامپ] به جای اینکه گونه مرا ببوسد، جلو آمد و من را بوسید.
 

راشل کروکس (۲۰۰۵ میلادی):
[ترامپ] من را مستقیماً از دهان بوسید. این بسیار ناشایست بود.
من از این موضوع که بسیار آشفته بودم که او فکر می‌کرد،
من آنقدر بی ارزش هستم که او می‌تواند آن کار را انجام دهد.
 

جنیفر مورفی (۲۰۰۵ میلادی):
[ترامپ] با من تا آسانسور آمد و گفتم: خداحافظ.
در این فکر بودم که "اوه" داره من رو بغل می‌کنه،
ولی وقتی صورتم را به طرف خود کشید و یک بوسه بزرگ گرفت [جا خوردم]
 

کتی هلر (۱۹۹۷ میلادی):
[ترامپ] دستم را گرفت و [ناگهان] من را گرفت ...
 

تمپل تاگارت (۱۹۹۷ میلادی):
[ترامپ] برگشت سمت من و بغلم کرد و من را بوسید
 

کاساندرا سیرلس (۲۰۱۳ میلادی):
[ترامپ] احتمالاً نمی‌خواهد ماجرای لحظه‌ای را تعریف کنم که
با لمس بدنم، من را به اتاقش دعوت کرد
 

کارن ویرجینیا (۱۹۹۸ میلادی):
[ترامپ با] دستانش بدن من را لمس کرد. شوکه شده بودم.
 

جیل هارت (دهه ۹۰ میلادی):
 من را به سمت دیوار هل داد و دستانش را روی بدنم گذاشت...
 

مندی مک گیلیوری (۲۰۰۳ میلادی):
ناگهان حس کردم کسی بدن من را گرفته. برگشتم دیدم ترامپ است
کاملا نزدیکِ من بود. حیرت زده شدم. ناگهان از جای خود پریدم
 

جسیکا لیدز (اواخر دهه ۷۰ میلادی):
[ترامپ] مثل اختاپوس بود، دستانش همه جا بود. این یک تعرض بود
 

نیکی لاکسون (۲۰۰۶ میلادی):
ترامپ کنارم ایستاده بود و ناگهان بدن من را لمس کرد
به خودم گفتم: چه اتفاقی داره می‌افته؟
 

امی دوریس (۱۹۹۷ میلادی):
به همه جای بدن من چنگ می‌انداخت...
ترامپ از ۱۹۹۶ تا یک سال قبل از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، مالکیت مسابقات دوشیزه جهان، دوشیزه آمریکا و دوشیزه نوجوان آمریکا را دارا بود. ماجرا و محتوای این مسابقات خود سرفصلی جداگانه را می‌طلبد. اما ترامپ در این ۱۵ سال بستری را فراهم کرده بود که با قریب به ۴۰۰۰ زن شرکت کننده تماس داشته باشد.
فقط در یک نمونه؛ تاشا دیکسون به عنوان یکی از شرکت کنندگان در مسابقه سال ۲۰۰۱ دوشیزه آمریکا می‌گوید که ترامپ در سالن تعویض لباس زنان شرکت کننده حاضر می‌شد  و کادر مسابقات به آن‌ها فشار می‌آوردند درحالیکه برهنه هستند، با ترامپ قدم بزنند و صحبت کنند. 
اظهارات یکی از شرکت کنندگان مسابقه سال ۲۰۰۰ دوشیزه آمریکا نیز مشابه ماجرای مذکور بود. بریجت سالیوان می‌گوید: «ترامپ بدون اعلام قبلی وارد رختکن شرکت کنندگان شد و او را به طرز نامناسبی در آغوش گرفت. زمانی که او در سالن گریم و لباس قدم می‌زد واقعا تکان دهنده بود. ما همه برهنه بودیم.»
موارد مذکور گوشه‌ای از سبک زیست ترامپ است. پرداختن به جزئیات تک تک موارد، خود مثنوی هفتادمن است. زیرا اساساً زندگی رئیس جمهور سابق آمریکا مبتنی بر غریزه جنسی است و احتمالاً هر لحظه،  عملی مشابه یکی از موارد مذکور را با متصدی هتل، منشی شرکت و یا حتی دخترش انجام می‌دهد.
اما روی اصلی سخن با مخالفان قانون پوشش در ایران است. همواره ادعا بر این است که "عدم وجود حجاب در جوامع غربی موجب عادی سازی جنسی شده است". فارس پلاس در گزارشی به آزار جنسی جو بایدن رئیس جمهور فعلی آمریکا پرداخت.  در این گزارش نیز بخشی از احوالات دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا بازخوانی شد. سوال اینجاست:  چرا حرارت غریزه دو رئیس جمهور اخیر آمریکا نسبت به زنان از حد معمول نیز بالاتر است؟ چرا میزان روابط و تعرض جنسی در آمریکا بالاست؟
پنتاگون سال ۲۰۱۳ گزارشی منتشر کرد که نشان می‌داد حدود ۲۶۰۰۰ نفر در نیروهای مسلح آمریکا مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند. واکنش ترامپ در آمریکا جنجال به پا کرد. او در صفحه توئیتری خود پاسخ جالبی داده است:
  • «۲۶ هزار تعرض جنسی گزارش نشده در نیروهای مسلح - فقط ۲۳۸ مورد محکومیت. این نابغه‌ها (منظور پنتاگون) چه انتظاری دارند وقتی زن و مرد را کنار هم قرار می‌دهند؟» [8]

     

«کلینتون» رقیب ترامپ در واکنش به فایل صوتی ترامپ درباره نوع رفتار با زنان و جمله معروف «Grab 'em by the p***y» گفت: «این وحشتناک است. ما نمی‌توانیم اجازه بدهیم این مرد رئیس جمهور آمریکا شود.» امّا این فرد در انتخابات پیروز و چهل وپنجمین رئیس جمهور آمریکا شد، زیرا ترامپ عصاره‌ای از فرهنگ عامه ایالات متحده بود. قبح امور جنسی در غرب ریخته شده ولی غریزه جنسی رام نشده است.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcgy79qwak9x34.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما