تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
کورش زارعی گفت: خیلی‌ها در مورد یک حیوان‌آزاری پیام می‌دهند ولی در قبال جنایت جنگی صهیونیست‌ها در غزه، هیچ واکنشی ندارند. شاید برخی نگران گذرنامه‌ و سفرهایشان به اروپا و آمریکا هستند که همچنان سکوت کرده‌اند.
فایل ویدیو
به گزارش خبر24، کورش زارعی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در برنامه «به افق فلسطین» با انتقاد نسبت به عدم موضع‌گیری برخی اهالی هنر در قبال جنایات رژیم صهیونیستی گفت: خیلی‌ها در مورد یک حیوان‌آزاری پیام می‌دهند ولی در قبال جنایت جنگی صهیونیست‌ها در غزه، هیچ واکنشی ندارند. شاید برخی نگران گذرنامه‌ و سفرهایشان به اروپا و آمریکا هستند که همچنان سکوت کرده‌اند.

زارعی ادامه داد: بیانیه خانه سینما هم خیلی دیرهنگام و هم یکی به میخ یکی به نعل بود. آدم باید در این ماجراها تکلیفش مشخص باشد و درست اظهار نظر کند. بیانیه می‌دهید که دفاع کنید.
 
دبیر سابق جشنواره تئاتر فجر خاطرنشان کرد: مسئولان فرهنگی ما خواب هستند، آنجایی که مربوط به آبروی اسلام، قرآن، نظام و ایران است اقدامی صورت نمی‌گیرد ولی هنرمندانی را که بیشتر به انقلاب و نظام دهن کجی می‌کنند بیشتر تحویل می‌گیرند.
وی افزود: آدم‌هایی که پارسال پای نظام ایستادند و هنرمندانی که در جشنواره‌های فیلم و تئاتر حضور داشتند کنار گذاشته شدند و برخی هنرمندان که سال گذشته فکر می‌کردند کار نظام تمام شده و مردم را تحریک می‌کردند، باز هم کار می‌گیرند.
24-news.ir/vdchxznzk23nkqd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما