تاریخ انتشاريکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
انحراف عمدی یک راننده و خیس کردن عابران پیاده در روز بارانی به سوژه رسانه ها تبدیل شد.
فایل ویدیو
به گزارش سرویس وب گردی خبر24، با فرارسیدن فصل سرما و شروع بارندگی یکی از نکات مهم، توجه رانندگان به عابران پیاده در روز‌های بارانی است. کاستن سرعت در محل‌هایی که آب زیادی جمع شده است می‌تواند از ایجاد مشکل احتمالی برای عابران پیاده جلوگیری کند.
اما در کنار رانندگان با اخلاق گاهی رانندگانی نیز پیدا می‌شوند که در روز‌های بارانی به جای احتیاط در هنگام عبور از خیابان‌های پر آب عامدانه برای سایرین ایجاد مزاحمت می‌کنند. مانند یک راننده فولکس واگن مردم آزار که به تازگی ویدئویی از او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.
ویدئویی که توسط دوربین داش کم یک خودروی دیگر تهیه شده نشان می‌دهد که راننده این خودرو در روز بارانی عامدانه با منحرف کردن خودروی خود اقدام به پاشیدن آب به یک عابر پیاده و خیس کردن او کند. این ویدئو نشان می‌دهد که این راننده مردم آزار با دیدن عابر پیاده عمدا خودروی خود را به سمت چپ خیابانی، جایی که آب جمع شده منحرف می‌کند تا بتواند عابر پیاده را خیس کند. این اتفاق روز ۴ اکتبر در یکی از خیابان‌های " آسدا" در منطقه ویگان منچستر انگلیس رخ داد. در این حادثه عابر پیاده نگونبخت بخاطر این عمل غیرانسانی راننده کاملا خیس شد.
«آقای وود»، راننده‌ای که این ویدئو را با دوربین داش کم خودروی خود تهیه کرد در این باره گفت: «تصور کنید در روز بارانی و سرد کسی بخواهد با انحراف عمدی خودروی خود به جایی که آب زیادی در خیابان جمع شده شما را کاملا خیس کند! من نمی‌دانم چه لذتی دارد که فرد بخواهد یک انسان دیگر را اینگونه مورد آزار و اذیت قرار دهد.»
گفتنی است؛ پاشیدن آب توسط خودرو در انگلیس جرم محسوب می‌شود و برای راننده خاطی حداکثر ۵۰۰۰ یورو جریمه در نظر گرفته می‌شود. فرد خاطی در مرتبه اول ۱۰۰ یورو جریمه شده و سه نمره منفی در گواهینامه رانندگی او درج می‌شود.
24-news.ir/vdcamanm.49nu615kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز