تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰
جیسون در ماه دسامبر در بخش سوختگی در بیمارستانی در نیویورک درگذشت. علت رسمی مرگ اعلام نشده است، اما لویبراند وکیل خانواده او گفت که ریه‌های جیسون زمانی که شعله‌های آتش را استنشاق می‌کرد،
به گزارش خبر24، دفتر دادستانی نیویورک آمریکا ویدئویی را منتشر کرد که در آن لحظه آتش گرفتن یک فرد دستگیر شده پس از شلیک تفنگ شوکر (شوکر برقی) پلیس را نشان می‌دهد.

این حادثه در اواخر اکتبر سال گذشته رخ داد، زمانی که پلیس جیسون جونز ۲۹ ساله را بازداشت کرد که متعاقباً به کما رفت و سپس جان باخت.

این ویدئو نشان داد که چگونه فرد بازداشت شده در حین بازداشت در ایستگاه پلیس در شمال نیویورک، مواد ضدعفونی کننده را روی سر و بدنش ریخت و زمانی که یک پلیس برای کنترل جونز از تفنگ بی‌حس کننده استفاده می‌کرد، جرقه تپانچه با مواد استریل کننده برخورد کرد و منجر به آتش زدن سر او شد.
 
لینک فیلم

جیسون در ماه دسامبر در بخش سوختگی در بیمارستانی در نیویورک درگذشت. علت رسمی مرگ اعلام نشده است، اما لویبراند وکیل خانواده او گفت که ریه‌های جیسون زمانی که شعله‌های آتش را استنشاق می‌کرد، تخریب شده است.

دیوید دارلینگ، رئیس پلیس منطقه به تماس‌هایی که خواستار اظهارنظر در روز جمعه بودند، پاسخ نداد. او در ماه نوامبر گفت که آقای جونز زمانی که به ایستگاه پلیس رسید مست ظاهر شد.

وی گفت: فکر می‌کنم افسران پلیس می‌ترسیدند که او به خودش صدمه بزند و این اتفاق رخ داد.

برایان هیگینز، مدرس عدالت کیفری در کالج عدالت کیفری جان جی در نیویورک گفته اگر افسران به درستی آموزش ببینند، اینگونه حوادث رخ نمی‌دهد. جیسون فردی غیرمسلح در یک اتاق بسته با سه افسر بود. آن‌ها چندین گزینه در اختیار داشتند.

بسیاری از ضدعفونی‌کننده‌های دست حاوی الکل اتیلیک هستند که به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، به راحتی در دمای اتاق تبخیر می‌شود و به بخار قابل اشتعال تبدیل می‌شود و مایعی قابل اشتعال محسوب می‌شود. میزان بروز آتش‌سوزی‌های مربوط به چنین ضدعفونی‌کننده‌هایی بسیار کم است، اما باید ایمن ذخیره شوند.

منبع: فرارو
24-news.ir/vdcc0mq4.2bq4e8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز